Prosinec 2008

Co to je životní prostrředí?

31. prosince 2008 v 13:37 | Anuška |  Ekologie
Životní prostředí je podle definice Ministerstva životního prostředí České republiky "systém složený z přírodních, umělých a sociálních složek materiálního světa, jež jsou nebo mohou být s uvažovaným objektem ve stálé interakci. Je to vše, co vytváří přirozené podmínky existence organismů, včetně člověka a je předpokladem jejich dalšího vývoje. Složkami je především ovzduší, voda, horniny, půda, organismy, ekosystémy a energie."
Složky životního prostředíneživé (anorganické) složkyhorninové podloží (litosféra)


živé (organické) složkyStudiem vztahu organismů a životního prostředí obecně se zabývá ekologie, případně environmentalistika.
Silvestr

31. prosince 2008 v 13:26 | Anuška |  Úvahy
Silvestr..jsou lidi kterým to přijde trapný..mě se líbí že tolik lidí slaví najednou to samý..že se schází lidi po celým svete a oslavují konec roku..nebo spíz asi začatek:)..já slavím zacatek:D..

Ale na druhou tranu toje dlc bezohledny vuci zviřatum..jako jakej je hluk z tech rechejtli a tak..a je z toho pak hroznej bordel..v prirode..to je priserny..to i t ty lidi po sobe nemuzou uklidit??.. celkove mi prijde ze to lidi vubec nezajima..za chvili budem uplne zahlceny odpatky..a co bude pak?budem se vyhrabavat a litoat toho?...docela pozde ne??..jako tridit odpad neni zas tak narocny ne?? mit 2 kose...jeden na papir...a jden na zbytek..a ete jeden na plasty no..ale lidi delaj porad naky zbytecny veci..a kdyby misto toho tridili odpad tk by je to nezabilo..si teda myslim ja no...
Stastnej novej rok:-*

Nasili

30. prosince 2008 v 19:07 | Anuška |  Úvahy
Nesnasim nasili! Asi vam to uz doslo z tech mejch clanku..ale ja proste uz fakt neim..veci jako rasimus mi proste pridou nechutny..nesnaset nekoho jen protoze ma jinou barvu pleti... jako uznavam ze naky romove sou fakt kreteni..ale t naky bily tky...
Treba jak sme byli bruslit a oni se tam bili..ja jako sem fakt chela jit a nakopat je do prdele..nebo ve skole...ted uz to je snad lepsi no..ale ja proste nechapu jak muze nekdo nekomu ublizit..nebo ho dokonce zabit..jako chapu ze nekdo nekoho treba nema rad..ale to snad neni duvd ho mlatit..nebo rovnou zabit...nebo to ze ma nekdo jinej nazor..to bych pak musela pozabijet vecinu lidstva...ale jako proc bych to mela delat?...proste nechapu..
Jestli mate nekdo jinej nazor tk napiste koment..rada si to prectu...

An eye for an eye will make us all blind!

Nový blog

29. prosince 2008 v 23:11 | Anuška
Nový blog...hlavne my uvahy, nazory, a tak..nebude to zas az tak o me. Spis o svete o lidech a tk.

Je to muj 3 blog..prvni je TADY...druhej neprezil..:D...no..a todlej tea 3..:)...

Tak doufám že se vám tady bude aspon trochu líbit a napišete mi taky svy nazory..